x
yukari cik
Sıkça Sorulan Sorular


Secret Age ile ilgili en çok merak edilen soruları sizin için cevapladık.

Uzmanlığınız olan Dermokozmetik nedir?
 

CEVAP: Dermokozmetik, cilt, saç ve vücut bakımı için kullanılan, özel  AR-GE yöntemleri kullanılarak geliştirilmiş, üretilmiş ve dermatolojik klinik testlerden geçirilmiş cilt ürünlerinin genel adıdır.
 

Ürünleriniz tüm cilt tiplerine uygun mu?
 

CEVAP: Evet, bizim Türkiye ve Avrupa' da 1,5 milyonun üzerinde mutlu kullanıcımızın olmasının sırrı ürünlerimizin her cilt tipine uygun olmasıdır.Tüm Secret Age ürünleri önemli AR-GE çalışmaları sonucunda üretilmiştir.Her ürünümüzün dermatolojik testleri mevcuttur.
 

Ürünleriniz doğal mı?
 

CEVAP: Evet, ürünlerimiz doğaldır. Sadece eşsiz doğal içerikli ve ECOCERT sertifikası içeren formüllerimizin ilk günkü tazeliğini koruması için sağlık bakanlığının onayladığı sağlıklı koruyucu kullanılmaktadır.
 


 

Ürünleriniz alerji yapar mı?
 

CEVAP: Hayır, Secret  Age'in en önemli özelliklerinden biri tüm formüllerimizin anti alerjik olmasıdır.Anti aging yüz temizleme jelimizde, tüm cilt bakım maskelerimizde ve kırışıklık giderici kremimizde sadece Kanada'da yetişen Canadian Willowherb isimli alerji ve sivilce karşıtı doğal aktif kullanılmaktadır. Ayrıca bu aktif, mevcut alerjik yapınızı onarmanıza yardımcı olmaktadır.
 

Ürünleriniz paraben içerir mi?
 

CEVAP: Hayır, ürünlerimiz bir koruyucu çeşidi olan paraben içermez. Paraben yerine sağlıklı olduğu kanıtlanmış yeni nesil doğal koruyucular kullanılmaktadır.
 

Ürünleriniz hangi yaş aralıklarında kullanılabilir?
 

CEVAP:Ürünlerimiz doğal içerikli olduğu ve zararlı kimyasallar içermediği için canınızdan bile çok sevdiğiniz bebeklerinize dahi ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.
 

Ürünlerinizde kadın erkek ayrımı var mı?
 

CEVAP: Hayır, dermatolojik testlerimizde görüldüğü gibi ürünlerimiz hem erkekler hem de kadınlar için oldukça başarılıdır.
 

Ürünleriniz hamilelikte kullanılır mı?
 

CEVAP: Ürünlerimiz  gerek kullanılan aktifler gerekse ambalajlar açısından bulabileceğiniz en doğal ürünlerdir. Hamileler için herhangi bir test yapılamadığından tercihi size ve doktorunuza bırakıyoruz.Ancak hamilelik sırasında bir kozmetik ürün kullanacaksanız, doğru yerdesiniz.
 

Kemoterapi görüyorum ürünlerinizi kullanabilir miyim?
 

CEVAP:Öncelikle, geçmiş olsun. Ürünlerimiz gerek kullanılan aktifler gerekse ambalajlar açısından bulabileceğiniz en doğal ürünlerdir.Yine de tercihi size ve doktorunuza bırakıyoruz.
 

Ürünleriniz tüylenme yapıyor mu ?
 

CEVAP:Hayır, Ürünlerimiz kesinlikle tüylenme yapmamaktadır.
 

Ürünlerinizi güneş kremi ile birlikte ya da başka kremlerle birlikte kullanabilir miyim?
 

CEVAP: Lipozomlu serumumuzu kullandığınız taktirde güneş kremi kullanmanıza gerek olmamaktadır.İçerisinde güneşe karşı doğal koruma sağlayan doğal bir aktif olan Elixir içerir. Biz ayrıca Elxir'i lipozomlayarak etkisini arttırdık. Piyasada satılan faktör içeren kremler aynı zamanda ağır metal olan civa içermektedir ve insan sağlığına zararlıdır. Bunun yanında içerisinde bulunan B-white isimli aktif leke oluşumuna ve oluşmuş lekelerin giderilmesinde etkilidir.
 

Kremlerinizi kullandıktan sonra makyaj yapabilir miyim?
 

CEVAP: Evet, Kremlerimizi aynı zamanda çok iyi bir makyaj bazı olarak kullanabilirsiniz.
 

Sivilce ilacı kullanıyorum, kremleri de kullanabilir miyim?
 

CEVAP: Ürünlerimizi düzenli kullandığınız taktirde sivilce ilacı kullanmanıza gerek yoktur. Ancak yine de sivilce ilacı kullanmak istiyorsanız,ürünlerimizle kullanmanızda hiçbir sakınca yoktur. Anti aging yüz temizleme jelimizde, tüm cilt bakım maskelerimizde ve kırışıklık giderici kremimizde sadece Kanada'da yetişen Canadian Willowherb isimli alerji ve sivilce karşıtı doğal aktif kullanılmaktadır.Mevcut alerjik yapınızı onarmanıza yardımcı olmaktadır.
 

Lazere gidiyorum, kremler zarar verir mi?
 

CEVAP: Hayır, bırakın zarar vermeyi cildinizde oluşan tahribatı giderir. Lazere gittiğiniz süre içerinse vücudunuzu ve cildinizi tamamen doğal içerikli olan Anti aging yüz ve makyaj temizleme jeli ile yıkamanızı ardından diğer kremlerimizi kullanmanızı önemle tavsiye ederiz.
 

Ürünlerinizden ne kadar sürede sonuç alınır?
 

CEVAP: En kısa sürede gözle görünür sonuç alacaksınız. Bu sizin ve çevreniz tarafından farkedilecek. Kısa sürede sonuç almanız için doğal ve çok etkili aktifler kullanılıyor.Bir çok aktifimiz Avustralya ve Kanada sizler için özel izin alınarak üretiliyor. 15 gün içerisinde gözler görünür değişim başlayacak. Bunun için ürünleri bir bütün halinde sabah ve akşam olmak üzere düzenli olarak kullanmanız gerekir.Türkiye ve Avrupa da  1,5 milyonun üzerinde kullanıcımız var. Bir kere kullanan vazgeçemiyor.
 

Memnun kalmazsam iade edebilir miyim?
 

CEVAP: Memnun kalmama ihtimaliniz yok,ama yine de iade etmek isterseniz ;üzülerek de olsa hep yanınızdayız.
 

Maskeler üst üste uygulanır mı?
 

CEVAP: Maskeler üst üste uygulanmaz. Çünkü buna gerek yoktur. Önemli olan düzenli kullanmanızdır.Her cilt bakım maskemizden önce anti aging temizleme jelimizi kullanmanızı öneriyoruz.Ardından kırışıklık giderici kremimizi kullanmanızı öneriyoruz.
 

Elimde her maskeden varsa haftada 6 gün maske yapacak mıyım?
 

Cilt bakım maskelerimizi haftada 3 gün öneriyoruz.Hangisi kullanmak istediğiniz sizin tercihiniz...
 

Hayvanlar üzerinde test yapıyor musunuz?
 

CEVAP: Hayır, Secret Age kesinlikle en havyan dostu kozmetik markasıdır.
 

Ürünlerinizde kullandığınız aktifler (ham maddeler) nereden ve nasıl temin ediliyor?
 

CEVAP: Kanada'nın ve Avustralya'nın en doğal bölgelerinden, özel izinlerle temin edilmektedir.
 

Üretim ve testler nerede yapılıyor?
 

CEVAP: Üretimlerimiz İstanbul'da tamamen hijyenik koşullarda, son teknoloji ile donatılmış tesislerimizde el değmeden her zaman aynı kalitede üretilmektedir. İlgili testler, Türkiye'de Yeditepe Üniversitesi'de ve yurtdışında da üniversitelerin bağımsız laboratuvarlarında yapılmaktadır.
 

 

T.C. Sağlık Bakanlığı'ndan izniniz var mı?

 

CEVAP: Ürünlerimiz  Sağlık Bakanlığının istediği her mevzuatı karşılamakta olup yurtiçi ve yurtdışında önemli üniversitelerden çok sayıda başarı testimiz mevcuttur. Arzu ederseniz internet sitemizden inceleyebilirsiniz.
   


Secretage.com'da FIRSAT SETLERİ sunarken kriteriniz nedir? 
 

CEVAP: Siz değerli kullanıcılarımızın;yani ailemizin ihtiyaçlarını karşılamak.
 

Fiyatlarınız diğer dermokozmetik ürünlerine göre çok daha uygun. Bunun sebebi nedir?

CEVAP:
Türkiye ve Avrupa'da bulunan 1,5 milyon üzerinde mutlu ailemiz sayesinde!

Yaptığımız yüksek adetli üretimler sayesinde,

Kanada ve Avustralya'da yaptığımız yatırımlarla,

Finansal gücümüz sayesinde.

 

Daha fazla bilgi edinmek istersenizz, bizi her zaman arayabilirsiniz. Destek hattımız: (0212) 318 07 02 

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.