x
yukari cik

Tüm Kategoriler

Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

GENEL

 • Nasıl Alışveriş Yapabilirim ?

  Secret Age te alışverişe başlayabilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Gerekli bilgileri doldurarak kolayca üye olabilirsiniz. İstediğiniz ürünleri sepete ekledikten sonra; adres ve ödeme aşamalarında istenecek bilgileri doldurarak alışverişinizi kolayca ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Alışveriş yaptığınız kampanya sona erdikten “3 gün içerisinde” siparişleriniz kargoya verilmektedir. Sipariş takip bölümünden tüm aşamaları takip edebilir ve siparişinizin nerede olduğunu görebilirsiniz.

  https://araskargo.com/takip

 • Ürünler Hakkında Kimden Yardım Alabilirim ?

  Sitemiz veya satın almak istediğiniz ürün hakkında merak ettiklerinizle ilgili 0212 318 07 00 no'lu destek hattımızı arayabilirsiniz.

 • Onaylama Maili Gelmedi ?

  Kaydettiğiniz e-mail adresiniz geçersiz ya da yanlış yazılmış olabilir. Böyle bir durumda, üyeliğinizin geçerli olması için gerekli olan onay e-postası size ulaşamayacaktır. Bu nedenle geçerli bir e-posta adresi kullanmalısınız.

  E-mail adresini doğru yazmanıza rağmen yine onay e-maili gelmediyse, kullandığınız e-mail sağlayıcısı gelen mesajı inbox’ın ‘junk’, ‘bulk’ ya da ‘spam’ klasörlerine göndermiş olabilir. Lütfen bu klasörlerini kontrol ediniz.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.