x
yukari cik
ticaret-info
 
Secret Age™ Sivilce Karşıtı Set

Secret Age™ Sivilce Karşıtı Set

Secret Age™
89,00 TL
Adet:
Not :
DİLERSENİZ SİPARİŞİNİZİ
TELEFONDA VEREBİLİRSİNİZ
(0212) 318 07 02
 
 
Sivilce Karşıtı
 
Sivilcelerle mücadelede etkin bir çözüm olan Secret Age™ Sivilce Karşıtı Set beğeninize sunuldu. Bu sette her ürün 1 adet fiyatından çok daha uygun, hem de ÜCRETSİZ KARGO fırsatıyla sunuluyor.

Sivilce Karşıtı Setin içindeki ürünler:

1 adet Aloe Vera Özlü Cilt Bakım Maskesi (1x30ml)

1 adet Gül Özlü Cilt Bakım Maskesi (1x30ml)

1 adet Salatalık Özlü Cilt Bakım Maskesi (1x30ml)

1 adet Arı Sütü Özlü Yüz Temizleme Jeli (1x100)
 
Sivilce Karşıtı
 
Secret Age™ Aloe Vera Maskesi 


Aloe Vera Maskesi; yenilenmiş, canlanmış ve neme doymuş bir cilt görünümüne yardımcı olur. Aloe Vera aynı zamanda etkin bir sivilce karşıtıdır. Aloe vera maskemizi kullandıktan sonra memnuniyetinizi paylaşmanız durumunda Aloe vera maskesi kullananlar yorumlarında yer alacaktır. Aloe vera maskesine bu setimizde sahip olabilirsiniz.

Secret Age™ Gül Maskesi


Gül Maskesi, cildinizi yumuşacık yapar, temizler. Sivilce karşıtı aktifler içerir. Sivilce ve siyah noktaların giderilmesinde yardımcıdır. Gül maskemizi kullandıktan sonra memnuniyetinizi paylaşmanız durumunda Gül Maskesi yorumlarında yer alacaktır. En iyi gül maskesine bu setimizde sahip olabilirsiniz.

Secret Age™ Salatalık Maskesi 


Salatalık Maskesi, cildinizi derinlemesine besler, temizler, nemlendirir. Sivilcelerin görünümünün azalmasına yardımcı olur. Ayrıca sivilce oluşumunu önlemeye yardımcıdır. Salatalık maskemizi kullandıktan sonra memnuniyetinizi paylaşmanız durumunda Salatalık maskesi yorumlarında yer alacaktır. En iyi Salatalık maskesine bu setimizde sahip olabilirsiniz.


Secret Age™ Arı Sütü Özlü Yüz Temizleme Jeli


Arı Sütü Özlü Yüz ve Makyaj Temizleme jeli özel formülü sayesinde sivilce ve siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcı olurken cildinizin günlük bakımını da yapar. Yüz temizleme jelimizi kullandıktan sonra memnuniyetinizi paylaşmanız durumunda Yüz Temizleme Jeli yorumlarında yer alacaktır. En iyi Yüz Temizleme Jeline bu setimizde sahip olabilirsiniz.

  

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.