x
yukari cik
ticaret-info
 
Secret Age™ Banyo Seti

Secret Age™ Banyo Seti

Secret Age™
39,90 TL
Adet:
Not :
DİLERSENİZ SİPARİŞİNİZİ
TELEFONDA VEREBİLİRSİNİZ
(0212) 318 07 02
 
 
Banyo Seti ile saçları besleyen, ipeksi görünüme kavuşturan şampuan, saç kremi ve arındırıcı, ferahlatıcı duş jelinin birlikte sunulduğu bir çözüm olan Secret Age™ Banyo Seti ile artık banyo yapmak çok daha keyifli. Ayrıca, bu sette her ürün 1 adet fiyatından çok daha uygun, hem de ÜCRETSİZ KARGO fırsatıyla sunuluyor.

Banyo Setin içindeki ürünler:

1 adet Asma Yaprağı Özlü Şampuan (1x237ml)

1 adet Asma Yaprağı Özlü Saç Bakım Kremi (1x237ml)

1 adet Aloe Vera Özlü Duş Jeli (1x237ml)
 
Banyo Seti

 

Secret Age™ Asma Yaprağı Özlü Şampuan


Secret Age™ Asma Yaprağı Özlü Şampuan İçeriğindeki Asma Yaprağı, Maca Özü, Çörek Otu,Isırgan Otu ve Keçiboynuzu Özü sayesinde sağlıklı ve hızlı saç uzamasına destek olur. Saç derinizin sağlığını korumaya yardımcı olarak kepek oluşumunu engeller. Hızlı saç uzatan şampuanımızı kullandıktan sonra memnuniyetinizi paylaşmanız durumunda Hızlı Saç Uzatan Şampuan yorumlarında yer alacaktır. En iyi Hızlı Saç Uzatan Şampuana bu setimizde sahip olabilirsiniz.

Secret Age™ Asma Yaprağı Özlü Saç Kremi


Saç Bakım Kremi yoğun miktarda Asma Yaprağı Özü, Keçiboynuzu Özü, Maca Özü, Isırgan Otu Özü ve Çörek Otu Özü içerir. Bu sayede saçlarınız hem onarılır hem beslenir hem de kolay taranır. Saç Kremini kullandıktan sonra memnuniyetinizi paylaşmanız durumunda Saç Kremi yorumlarında yer alacaktır. En iyi Saç Kremine bu setimizde sahip olabilirsiniz.

Secret Age™ Duş Jeli 


Aloe Vera Duş Jeli içeriğindeki Aloe Vera Özü, cildin temiz,bakımlı ve canlı gözükmesine yardımcı olur. Duş Jeli kullandıktan sonra memnuniyetinizi paylaşmanız durumunda Duş Jeli yorumlarında yer alacaktır. En iyi Duş Jeline bu setimizde sahip olabilirsiniz.

 
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.